Home

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon W Cargo swoją krew oddały 23 osoby

Do udziału w akcji krwiodawstwa organizowanej w piątek w Świetlicy PKP Cargo przez Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice - Dziedzice zgłosiło się 26 osób.
Krew oddały 23, co zaowocowało przekazaniem do szpitali 10 350 ml tego najcenniejszego daru.
Klub HDK PCK składa gorące podziękowania i zaprasza do kolejnych akcji, najbliższa już za tydzień, 12 marca od 8.00 do 13.00 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych przy ul. Traugutta. Rejestracja do godziny 12.30.

 

PostHeaderIcon Akcja krwiodawstwa w Cargo

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Miasta i Gminy Czechowice ? Dziedzice zaprasza wszystkich chętnych do podzielenia się swoją krwią z potrzebującymi do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa, jaka zostanie zorganizowana w piątek, 5 marca, w Świetlicy PKP Cargo przy ulicy Hutniczej (budynek obok Dworku Stara Cynkownia, można przejść tunelem z ul. Kolejowej).
Akcja odbędzie się w godz. od 8 do 12, przypominamy, że rejestracja dawców kończy się zawsze na pół godziny przed zakończeniem akcji.

 

PostHeaderIcon Uczniowie - krwiodawcy nie zawiedli

Aż 62 osoby zgłosiły się w piątek, 12 lutego, do ambulansu stojącego najpierw pod Zespołem Szkół Silesia a następnie pod Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej - Curie aby podzielić się z innymi swoją własną krwią. Lekarz dopuścił do oddawania 45 osób co pozwoliło pozyskać dla Banku Krwi 20 250 ml tego bezcennego leku.
Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Miasta i Gminy Czechowice  - Dziedzice składa serdeczne podziękowania młodzieży, która wzięła udział w akcji, a także pozostałym darczyńcom, którzy zdecydowali się na oddawanie krwi w tym dniu.
Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach, a z ich harmonogramem można zapoznać się a zakładce Planowane akcje.

 

PostHeaderIcon Zaświadczenia o ilości oddanej krwi

Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi informuje, że w czasie najbliższej akcji krwiodawstwa, jaka będzie organizowana w dniu 12 lutego w godz. od 8.15 do 13 w Zespole Szkół Silesia (od 8.15 do 11) i Zespole Liceów Ogólnokształcących (od 11.15 do 13) wydawane będą zaświadczenia o ilości oddanej w 2009 roku krwi oraz jej równowartości. Zaświadczenia te konieczne są jeśli krwiodawca zamierza dokonać odliczenia oddanej krwi, jako darowizny, od podatku. Prosimy więc zainteresowane osoby o zgłoszenie się w ambulansie.

 

PostHeaderIcon Wesołych Świąt

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice - Dziedzice składa wszystkim krwiodawcom oraz sympatykom i wolontariuszom najserdeczniejsze życzenia, świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość, odpoczynek, oraz pomyślność i sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym w Nowy Roku.

 
Więcej artykułów…
maj 2019
pwścpsn
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031