Home

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Wesołych Świąt

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych

wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia,

pogody w sercu i radości, a na stole samych pyszności

życzy Zarząd Klubu HDK PCK

przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach

 

PostHeaderIcon Akcje krwiodawstwa w ZSTiL oraz na Placu JP II

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa.

Pierwsza z nich odbędzie się w czwartek, 2 marca, w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych przy ul. Traugutta w godzinach od 8:00 do 13:00, a druga na Placu Jana Pawła II w czwartek, 9 marca, w godz. od 8.30 do 14.00 (rejestracja do 13.30).

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

 

PostHeaderIcon Akcja krwiodawstwa na Placu JP II

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa.

Odbędzie się ona na Placu Jana Pawła II w czwartek, 9 lutego, w godz. od 8.30 do 14.00 (rejestracja do 13.30).

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

 

PostHeaderIcon Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

 

PostHeaderIcon Opłatek u krwiodawców

W sobotę, 17 grudnia, krwiodawcy skupieni w Klubie Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim, Klubie HDK PCK przy TRW S.S. Poland w Czechowicach-Dziedzicach oraz PKP Cargo podsumowali w Dworku Eureka kończący się rok oraz przełamali się opłatkiem. Zdjęcia TUTAJ
Rolę gospodarza pełnił Lucjan Martyniak, prezes Klubu HDK PCK przy TRW S.S. Poland w Czechowicach-Dziedzicach. Powitał przybyłych gości: prezesa Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku-Białej, Bogdana Ogrockiego, przewodniczącego Rejonowej Rady HDK PCK w Bielsku-Białej, Jerzego Zużałka, Henryka Świerczyńskiego - z-cę Dyrektora d/s Techniczno-Ekonomicznych Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, Gabrielę Gorol ? koordynatorkę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddziału Terenowego w Bielsku-Białej, zastępcę burmistrza Macieja Kołoczka, przedstawiciela Rady Miasta, Krzysztofa Bergela, prezesa PKM, Jana Matla, szefa działu TRW, Tomasza Stańco, przedstawiciela Danona, Tomasza Piechę, rodzinę zmarłego niedawno prezesa Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim, Piotra Giemzy oraz wszystkich przybyłych krwiodawców.
Odśpiewano hymn PCK oraz uczczono chwilą ciszy pamięć zmarłego Piotra Giemzy.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
czerwiec 2019
pwścpsn
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930