Home

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

W blasku świecy wigilijnej otwieramy nasze serca składając sobie i bliskim życzenia, które mają magiczną moc realizacji w życiu.
Wam, Kochani i Niezastąpieni Krwiodawcy, udanych, spokojnych Świąt  oraz  szczęśliwego Nowego Roku życzy Zarząd Klubu HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Dziękujemy za Wasz dar serca. Dzięki Wam wielu potrzebujących ocaliło swoje życie, a inni pokonali choroby. Dziękujemy, że jesteście i prosimy: Bądźcie nadal!

 

PostHeaderIcon Dziękujemy,że jesteście z nami!

Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża Zarząd Klubu HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach pragnie podziękować Wam, Drodzy Krwiodawcy, za bezinteresowny dar Waszych ogromnych serc ratujący zdrowie i życie drugiego człowieka wyrażony poprzez honorowo oddaną krew. Za szlachetną postawę godną naśladowania jak i trud, czas i poświęcenie włożone w szerzenie idei honorowego krwiodawstwa. Życzymy Wam wszelkiej pomyślności, wytrwałości i sił do niesienia dalszej pomocy potrzebującym. Niech Wasze święto przyniesie Wam dużo zadowolenia, uśmiechu i radości!
Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

PostHeaderIcon Akcja krwiodawstwa na Placu JP II

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa.
Odbędzie się ona na Placu Jana Pawła II w czwartek, 12 listopada, w godz. od 8.30 do 14.00 (rejestracja do 13.30).

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

 

PostHeaderIcon Nowy harmonogram pełnienia dyżurów

Zarząd Klubu HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że  od października dyżur w Klubie przy ul. Słowackiego 34 pełniony będzie w każdy drugi czwartek miesiąca w godzinach od 14.30 do 15.30.

 

 

PostHeaderIcon Podziel się cząstką siebie w czwartek na Placu JP II

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się na Placu Jana Pawła II w czwartek, 10 września, w godz. od 8.30 do 14.00 (rejestracja do 13.30).
Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Zwłaszcza dobre nawodnienie organizmu, szczególnie w takie upalne dni, jakie mamy ostatnio ma ogromne znaczenie. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

 
Więcej artykułów…
lipiec 2019
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031