Home Strona główna Tańsza podróż Kolejami Śląskimi z legitymacją Honorowego Dawcy Krwi

PostHeaderIcon Tańsza podróż Kolejami Śląskimi z legitymacją Honorowego Dawcy Krwi

Wszyscy dobrze wiemy jak ważna jest krew. Zawsze w okresie wakacyjnym brakuje jej w szpitalach, bankach krwiodawstwa. Trwająca pandemia jeszcze bardziej ogranicza zasoby, które i tak są niezwykle skromne. Dlatego Koleje Śląskie przygotowały ofertę dla Honorowych Dawców Krwi.
Oferta będzie obowiązywała od 27 czerwca do 31 sierpnia przy przejazdach w soboty i niedziele. W ramach oferty osoby posiadające nadawaną przez Ministra Zdrowia odznakę "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu" będą mogły nabywać bilety jednorazowe z ulgą 50% na przejazd w jedną stronę lub "tam i z powrotem" wszystkimi pociągami uruchamianymi przez Koleje Śląskie (z wyłączeniem pociągów specjalnych oraz odcinka przygranicznego Chałupki - Bohumin).
Podstawą do skorzystania z ulgowego przejazdu jest okazanie w trakcie kontroli dokumentów przejazdowych w pociągu legitymacji "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu", według wzoru określonego w załączniku do warunków taryfowych oferty wraz z dowodem osobistym (w tym z dowodem okazywanym przy użyciu usługi mTożsamość) lub innym dokumentem umożliwiającym potwierdzenie tożsamości osoby uprawnionej.
Sprzedaż biletów w ramach tej oferty będzie prowadzona:
- we wszystkich kasach biletowych Kolei Śląskich,
- w biletomatach Kolei Śląskich,
- w "punktach na mieście",
- w systemie internetowej sprzedaży biletów e-KŚ,
- w systemie internetowej sprzedaży biletów E-PODRÓŻNIK BILETY,
- za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash,
- w pociągach Kolei Śląskich.
Źródło: Koleje Śląskie

 
sierpień 2020
pwścpsn
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31